En İyi Netflix Filmleri 2020 Güncel

En İyi Netflix Filmleri 2020 Güncel

En İyi Netflix Filmleri 2020 Güncel

 

En İyi Netflix Filmleri 2020 Güncel

Diziler ve filmler günümüzde insanlar tarafından sık sık izlenmektedir. Bu filmler ve dizilere de sık sık yenileri eklenmektedir. Bunları izlemek için kullanılan birçok platform mevcuttur ve bunlardan en çok bilineni de Netflix’tir. Netflix; film, dizi, belgesel ve televizyon programı gibi çok farklı türdeki içeriklere ev sahipliği yapmaktadır. Netflix platformunda en çok izlenen şeylerden biri de filmlerdir. Yerli ve yabancı çok sayıda filmi izleme fırsatı sunan bu platformda izlemeniz gereken birçok film bulunmaktadır.

Bird Box (2018)

Birdbox Filmi Oyuncuları ve Konusu

Netflix’e sıklıkla giren biriyseniz Bird Box’a mutlaka rastlamışsınızdır. 2018 yapımı olan filmin ana karakterleri Malorie ve çocuklarıdır. Sandra Bullock, filmin başrol oyuncusudur. Bütün olayların başlangıcı 5 sene öncesine dayanır. Malorie ve çocukları beş yıldır nehrin kenarında bir evde yaşamışlar ve bugüne kadar hayatta kalmayı başarmışlardır. Malorie ailesiyle güvende olabileceği bir yere gitmek istemektedir ve artık yaşadıkları bu yerden ayrılmanın vakti gelmiştir. Bu yolculuk Malorie ve ailesi için zorlu bir yolculuk olacaktır, en ufak bir hata onları ölüme sürükleyebilir. En önemlisi ise tüm yol boyunca gözlerinin bağlı olması gerekir. Bu yolculukta yalnız olmayan Malorie ve çocukları geliştirmiş oldukları duyum kabiliyetlerine ve zekâlarına güvenmektedirler. Merak edilen soru ise şu: Bu üçlünün peşinde olan bir hayvan mı, bir insan mı yoksa bir canavar mıdır?

Marriage Story (2019)

Marriage Story konusu

Marriage Story, çıktığı günden bu yana popüler olan bir filmdir. Başrollerini Scarlet Johanson ve Adam Driver’ın paylaştığı bu film, dram türünde bir yapımdır. Çok sayıda ödüle layık görülen bu film, evli bir çiftin boşanma sürecini konu alıyor. Adam Driver’ın canlandırdığı Charlie bir yönetmendir, Scarlett Johanson tarafından canlandırılan eşi Nicole ise oyuncudur. Çift evliliklerinin sonuna gelmiş ve boşanmaya karar vermiştir. Bu evliliği kolayca sonlandırmak çift için işler pek de istedikleri gibi gitmez. Çocuklarının velayeti konusunda anlaşamayan çiftin hayatlarına farklı şehirlerde devam etmeleri de işleri içinden çıkılmaz bir hale getirir. Nicole oynadığı televizyon dizisinin çekimleri için Los Angeles’da hayatına devam ederken Charlie projeleri için Newyork’ta hayatını sürdürmeye karar verir. Çiftin içinde yıllar boyu biriken kızgınlıklar ve kırgınlıklar da bu boşanma sürecinde su yüzüne çıkmaya başlar.

Cargo (2017)

Cargo 2017 konusu ve yorumları

 

Başrolünde Martin Freeman’ın bulunduğu film, ilginç bir konuya sahip. Dünya’da baş gösteren korkunç bir zombi salgını ailesiyle mutlu bir hayat süren Andy ve ailesini de vurur ve Andy’nin karısı gözlerinin önünde zombiye dönüşür. Eşini kaybeden Andy, çocuğuyla kırsal Avustralya’da bir başına kalmıştır. Andy, karısının kendisini ısırması sonucu virüsü kapmıştır ve 48 saat içerisinde o da zombiye dönüşecektir. En önemli amacı 48 saat geçmeden ve zombiye dönüşmeden önce henüz daha bir bebek olan kızı Rosie için bir yuva bulmak ve onu dönüşeceği yaratıktan korumaktır.

11 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir